Başarının İlerlemenin Kazancın Yeni Yolu

Dünyanın en geniş endüstriyel yedek parça tedarik ağına sahip olan Yursat, ihtiyacınız olan yedek parçaları Dünyanın diğer ucunda da olsa ofisinize kadar getiriyor.


Biz Kimiz

Yursat, bulunduğunuz bölgede size endüstriyel yedek parça tedariği yapan bir şirkettir ve tüm dünya da uluslararası endüstriyel kuruluşların dış kaynağıdır. Yursat, Avrupa ve Amerika bazlı kaynak yönetiminde uzman ve küresel tedarik zinciri çözümlerinde profesyonel bir girişimdir. Yursat olarak düşük rekabet fiyatları ve zamanında teslimat politikası ile size profesyonel servis vermekteyiz İstemiş olduğunuz ürünlerin tedariği orjinal üretici ülkesinden endirekt satınalma ile sizlere kapı teslim fiyat sunulmaktadır.

Firmamız satış sektöründe uzun yıllardır deneyimi bulunmakta ve Endüstriyel yedek parçaların tedariği piyasasında derinlemesine bilgi sahibidir. Yursat günümüzde arz ve talep arasında imtiyazlı bir tedarikçi konumundadır. Orjinal kaliteyi en ucuza ve en uygun sürede satın alabilme adına bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sizler için tedarik ettiğimiz tüm yedek parça, alet ve ekipmanlar orijinal OEM olup, üretici firma garantisi ile kullanımınıza sunulmaktadır.

Deneyimimizle ve kendi ağımızla size daha yaygın hizmet ve malzeme teklifi sağlayabiliriz. Yursat dünya üzerinde orjinal imalatçıların 10000'den fazla markasından oluşmuştur.


Hizmetlerimiz