Endüstriyel Yedek Parça Tedariği

Birçok firma ve kurum endüstriyel nitelikteki parçaların tedarik işlemlerinde zaman ve enerji kaybediyor. Ayrıca şirketler tarafından doğrudan tedarik edilmeye çalışılan malzemelerin kaliteli üretim yapan şirketlerden alınması, taşıma ve diğer maliyetlerin en aza indirilmesi konuları da atlanabiliyor.

Firmamız, faaliyet alanını endüstriyel yedek parça tedariki üzerine kurarak birçok müşterisi için birinci sınıf kalitede orijinal yedek parça tedarikini yerine getiriyor. Bu sürecin müşteri için en az maliyetle gerçekleşmesi adına taşımacılık, gümrük ve ordino ardiye gibi masrafların en aza indirilmesini sağlıyor.

Endüstriyel Yedek Parça Tedariği

Endüstriyel Yedek Parça Tedariği için neden bizi tercih etmelisiniz?

Endüstriyel üretim yapan birçok firmayla doğrudan iletişim halinde bulunan şirketimiz, Almanya ve Amerika’da yer alan ofisleri üzerinden endüstriyel üreticilerle daha hızlı şekilde irtibata geçebiliyor. Tedarik edilecek malzemenin sınıfı, cinsi ve türü ne olursa olsun en kısa sürede fiyat teklifinin alınması ve müşteriye sunularak alım-satım açısından her şeyin kısa bir zaman içerisinde netleşmesi mümkün oluyor.

Hızlı, güvenli ve esnek hizmet anlayışımız sayesinde müşteriler için en doğru çözümün sunulmasını sağlayan şirketimiz, Türkiye’ye yaptığı haftalık transfer sayesinde taşıma maliyetlerinin daha aza indirilmesini sağlayabiliyor. Ayrıca gümrük vergisi ve diğer masraf kalemleri için de müşteriler için avantaj sağlıyor.

Malınız bizimle güvende

Endüstriyel yedek parça tedarik hizmetine yönelik önemli kaygılardan birisi, transfer sırasında ürünlerin zarar görüp görmeyeceğine dair oluyor. Firmamız malzemelerin doğru şekilde paketlenmesinden, yüklenmesine kadar her süreci sizin için takip ediyor. Tedarik edilen ürünlerin kapınıza kadar ulaşmasını sağlıyor.

Endüstriyel Yedek Parça Tedariği için 30 binden fazla üretici

Müşterilerimize en doğru ürünü en iyi fiyatla sunabilmek için binlerce üreticiyle iletişim kuruyoruz. Böylece en iyi malın en uygun fiyata tedarikini sağlayabiliyoruz. Endüstriyel üretim yapan firmalarla doğrudan veya yetkili satıcılarıyla anlaşarak tedarik edilen ürünler hiçbir prosedürle uğraşmadan kapınıza kadar getiriliyor.